Voorbereiding seizoen ‘20-‘21

Onze club leeft! Meer dan 400 leden actief in zoveel ploegen en meer dan 150 jeugdspelers zijn daar het ultieme bewijs van. Sportief zetten we mooie resultaten neer. Wij zijn fier. Ook onze talrijke ‘community’ activiteiten trekken massaal veel volk. Wij zijn trots. Wij zijn VC TESLA LINT, dé club waar gezonde sportieve ambitie en plezier elkaar perfect in het midden ontmoeten. Dat is wie we zijn en waar we voor willen blijven staan. Niet alleen vandaag, maar ook morgen!

En ja, ook morgen! Dat is exact waar wij sinds november achter de schermen mee bezig zijn geweest. Want er is een tijd van komen en een tijd van gaan. Na 20 jaar voorzitterschap,onder voorzitterschap en heel wat jaren VVB-management is het tijd om de fakkel over te dragen. Wij blijven het komende seizoen (2020-2021) nog vol goesting aan het stuur staan, maar dan zijn we op zoek naar vrijwilligers binnen de club die onze engagementen willen overnemen. 

Nu je doet dit niet alleen! Ondertussen zijn al verschillende mensen rechtgestaan. Onze jeugdwerking bijvoorbeeld draait ongezien op volle toeren. Elk jaar komen er nieuwe jeugdploegen bij. Door mond-aan-mond reclame vindt de jeugd steeds gemakkelijker onze club (ook in naburige gemeentes). Sportief – zowel competitief (VVB + jeugd) als recreatief (Sporta) – zijn er dagelijks vrijwilligers aan de slag om alles in goede banen te leiden. Maar ook naast het veld –namelijk door onze ‘community’ werking – wordt er sterk werk geleverd. Het werk dat elke ploeg hierin steekt loont. Het is een plezier om jullie bezig te zien. Bedankt! Dat smaakt naar meer. En tenslotte werken er verschillende vrijwilligers achter de schermen om ook financieel, administratief en logistiek het verschil te blijven maken. Maar onder het motto ‘vele handen maken licht werk’ zijn we op zoek naar extra vrijwilligers die mee structureel de handen uit de mouwen willen steken. Want onze club leeft, is een uniek sportgebeuren in België en blijft groeien. Zo lijkt het er bijvoorbeeld op dat we volgend seizoen richting 40 ploegen gaan. Dus als je je geroepen voelt, geef ons een seintje. Laat ons samen de club verder floreren!

Alvast willen wij onder andere Gert Hellemans, Liesbet De Baets, Wannes Verhoeven, Dirk Bols, Jens Binnemans, Tim Claes en alle helpende handen bedanken dat zij onze uitgereikte hand hebben aangenomen om de toekomst van onze club te verzekeren. Samen met hen – en met enkele van onze trouwe sponsors – hebben we de afgelopen maanden stilgestaan bij de toekomst van onze club en waar we voor willen staan, want ook financieel willen we een gezonde club blijven. Dit heeft geleid tot de volgende verscherpte identiteit en ambities, waar we bijzonder trots op zijn en graag met jullie delen:

 

Met VC TESLA LINT willen we dé volleybalclub vanprovincie Antwerpen zijn – centraal op de as ‘Antwerpen – Mechelen’ – waar gezonde sportieve ambitie en plezier elkaar naadloos ontmoeten. Onze eigen verworven DNA is volgens ons gestoeld op 3 belangrijke pijlers. Dat is wie we vandaag zijn en dat is wie we morgen willen blijven zijn, zonder compromissen.

1. We streven gezonde sportieve ambities na, zowel competitief als recreatief. M.a.w. we willen nationaal, provinciaal en gewestelijk spelen, verspreid over verschillende niveaus, zodat we voor ieder wat wilskunnen aanbieden. 

a. Gezond wil voor ons ook zeggen dat het niet onze ambitie is om Liga A te spelen vermits daar andere financiële en commerciële voorwaarden aan verbonden zijn, die de andere 2 pijlers mogelijks in het gedrang brengen. We maken hierbij wel werk van een duurzaam community gebeuren waar het ook de bedoeling is om een zo breed mogelijk zakelijk netwerk de weg te doen vinden naar ons bruisend sportief gegeven actief in de Belgische en Vlaamse competities.

 

2. We streven een sterke kwalitatieve Jeugdwerking na, waarbij elk kind welkom is. We willen dat elk kind maximaal zijn/haar potentieel bereikt en houden spelvreugde hoog in ons vaandel. Gevorderden schrijven we in op provinciaal niveau, de anderen op regionaal niveau. Op elk niveau willen we onze jeugd doorgroeimogelijkheden bieden naar onze seniorenploegen, ook naar onze fanionteams.

a. Hoe willen we dat doen? Via een sterke ‘team Jeugd’ werking, via gemotiveerde en ervaren jeugdtrainers, extra thema trainingen, éénduidige technische richtlijnen, jeugd maximaal laten meespelen in meerdere ploegen, extra trainingsmateriaal, 2 à 3 tot zelfs 4 trainingsmomenten per week…

 

3. We willen een gezellige bruisende lokale gemeenschap blijven met een hart voor iedereen – jong & oud. Doorheen het jaar organiseren we – via onze ploegen – allerlei leuke activiteiten waar vrienden en familie elkaar ontmoeten en waarmee we iedereen nauw trachten te betrekken bij onze clubwerking. Onze club is meer dan volleybal alleen.

 

Kortom laat ons samen het komende decennium onze club nog verder op de kaart zetten, als dé club van de provincie Antwerpen – centraal op de as ‘Antwerpen – Mechelen’ – waar gezonde sportieve ambitie en plezier elkaar naadloos ontmoeten. Ambitie én plezier kunnen volgens ons perfect hand in hand gaan. Dat bewijzen we vandaag al, elke dag opnieuw.

 

Alvast bedankt aan iedereen die vandaag zijn/haar steentje hierin bijdraagt, zonder jullie zou dit nooit mogelijk zijn geweest en op voorhand al bedankt aan iedereen die zijn/haar extra steentje hierin wil bijdragen, zonder jullie kunnen we nooit de club blijven die we vandaag al zijn.

 

 

Met Sportieve groet,

 

Walter Laurent, Rudy Verhoeven & Hans Tielemans

Jullie fiere voorzitter, ondervoorzitter & VVB-manager van VC TESLA LINT